fbpx

Корпоративное обучение

Викладання англійської та іспанської мови для корпоративних клієнтів. Заняття проводяться з виїздом в офіс компанії. Для корпоративних занять курси іноземних мов «Друзі» виділяють найкращих викладачів та найбільш сучасні методики. English for Communication, Business English, Dynamic Presentations, English Workout, English Theatre, Espanol para Negocios — ось лише деякі з них.

Розклад занять узгоджується згідно з потребами компанії. Кількість студентів в групі — до 10 людей. Графік занять зазвичай — 2 рази на тиждень по 90хв або по 60 хв. До початку занять курси іноземних мов «Друзі» проводять безкоштовне індивідуальне тестування з кожним студентом для визначення рівня та оптимального підбору групи.

Корпоративні студенті курсів іноземних мов «Друзі» мають змогу безкоштовно відвідувати speaking club з американськими викладачами Розмовні клуби курсів «Друзі»

Нам довіряють такі компанії як Оболонь, газета «СЕГОДНЯ», Garden CIty, IT-Enterprise, O2, Swarcom, X-tend group, Абордаж, Абланалп, Аква Сервіс, Астерікс, Атом Україна, Бізнес Лінк, Голден Дайменшн, Квенбергер, Схемотех та інші.

До виладання корпоративних курсів залучені кращі викладачі курсів іноземних мов Друзі: Ольга Дроботай, Чекан Вероніка, Марья Теліженко, Алекс Боровенський, Анабель Рамірес, Peter Mezey

Вартість навчання — 950 грн за 90 хвилинне заняття усієї групи (до 10 студентів у групі).

Реєстрація на корпоративні заняття