fbpx

Іспанська мова

Hola! ¿Qué tal? Іспанська мова — друга у світі за кількостю носіїв та третя по використанню в інтернеті. На ній говорять в сонячній Андалусії, в мультикультурній Барселоні, на острівній Кубі, в автентичних містах Перу, багатьох країнах Центральної та Південної Америки та навіть в США.

Звичайно, іспанська континентальної Іспанії буде дуже відрізнятися від іспанської, на якій говорять, наприклад, в Аргентині. Як бути? Дуже просто! Якщо ви знаєте, іспанську якого регіону ви хотіли би вивчити — у нас ви знайдете викладача, який зможе побудувати навчання під ваші запити. Якщо ви хочете говорити універсальною іспанською, яку зрозуміють скрізь — таке у нас теж можливо.

На групових заняттях ми пропонуємо працювати з різними акцентами та звикати до різноманіття мови. Один із важливих елементів вивчення мови — це знайомство з новою культурою. Тому, самі цього не помічаючи, за деякий час ви дізнаєтеся, хто такий Гауді, Фріда Кало та Карлос Гардель.

Ну, і в нас завжди знайдеться для вас печивко та чай!

Наші викладачі Анабель Рамірес та Nicolas Robles проведуть, протанцюють та проспівають вас через Mundo Español. Приходьте, набираємо нові групи на Дарниці.

Заповнюйте анкету, приходьте в «Друзі» і hamblamos вже!

ДІАЛОГИ. ІСПАНСЬКА А1+ ONLINE
Розклад ВТ/ЧТ 18:30-20:00
Вартість1800грн/місяць
ВикладачАнабель Рамірес
Тривалість курсу3 місяці
(24 заняття)
START - END15.09-03.12
BONUS- Vocab Minimum Cheklist
- Grammar Minimum Checklist

 

Записаться на курсы испанского